creto-design-logo

Creto Design ekibi olarak, bugüne kadar firmasını ve kendisini web dünyasında görmek isteyen yüzlerce firmaya ve kişiye hizmet verdik.

İLETİŞİM
Creto Design

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı bütünüyle bir markanın görünen yüzü diyebiliriz. Buradaki en önemli nokta, kolay anlaşılabilir, etkili, estetik kaygısı yüksek ve bütünlük teşkil etmesidir. Kurumsal kimlik çalışması profesyonel ekipler tarafından en ince ayrıntılarına kadar düşünülmelidir.

Yaratıcı hizmetlerde, bir markanın ihtiyaç duyacağı ilk unsur kimliktir. Kurumsal tasarım kimlikleri o markanın karakterini, kişiliğini ve duruşunu belirler. Bununla beraber kurum kimlikleri, markanın bakış açısını, vizyonunu ve rengini tarif eder. İyi bir kurumsal kimlik tasarımı, yeniliğe açık ve güçlü tasarım çizgilerini içerisinde barındırmalıdır.

kurumsal-kimlik tasarimi

Ayrıca iyi bir kurumsal marka kimlik tasarımı, kolay hazırlanmalı, akılda kalıcı olmalı ve müşteriyi ilk bakışta etkilemelidir. Potansiyel müşterileri, gördükleri ilk anda etkilenecekleri ve kolaylıkla hazırlayacakları bir kurumsal marka kimlik ihtiyacı duyuyorsanız Creto Design’ı tercih edebilirsiniz.

01
01
Kurumun Kimliğini Yansıtır

02
02
Kurum İmajı Oluşturur

03
03
Algıyı Güçlendirir

04
04
Kültür Oluşturmasını Sağlar

Creto Design

Müşterilerimiz Şirketimiz Hakkında
Ne Diyorlar?

Hakan Bey'e, zamanlama ve iletişim olarak kendisine sonuna kadar güvenebilirsiniz. İstediğiniz her soruya sabırla cevap veriyor ve sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Dilerim hak ettiği yerlere kısa sürede gelir.
Atakan Koç
www.kocmetalyapi.com
Minimum zamanda profesyonelce bir çalışma çıkaran “Creto Design” çalışanlarına çok teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendileriyle çalıştığımız için şanslıyız. Bize zaman ayırdıkları için minettarız.
Mesut Karagöz
www.maviyolinsaat.com
Son derece disiplinli, çok etik ve çok yetenekliler, 3-4 projemizde kendileriyle çalışma fırsatı bulduk ve çok memnun kaldık. Her zaman Creto ekibinin deneyiminden yararlanmak istiyoruz.
Cesur Öztürk
Satış Danışmanı