creto-design-logo

Creto Design ekibi olarak, bugüne kadar firmasını ve kendisini web dünyasında görmek isteyen yüzlerce firmaya ve kişiye hizmet verdik.

İLETİŞİM
Sade

Sade bir logo tasarımının hatırlanması kolaydır.

Unutulmaz

Bir logonun zihine yer etmesi marka itibarı için en önemli kriterlerden biridir.

Doğru Renkler

Logo tasarımında renklerin dili efektif kullanılmalı ve doğru planlanmalıdır.

logo-tasarimi
Özgün

Başka firma ya da ürünlere ait logolar ile karışıklığa sebep vermemeli, hatta çağrıştırmamalıdır.

Mesaja Odaklanan

Şirketinizin keşfedilmesi için logonuzda vereceğiniz mesaja önem verilmelidir.

Yaratıcı ve Dikkat Çekici

Yaratıcı ve dikkat çekici logolar, akılda kolay kalır ve marka itibarını güçlendirirler.

Logo Tasarımı kurumunuzu veya markanızı evrensel olarak simgeleyen çizgi, şekil ya da resimlerle meydana getirilmiş işaretlerin veya işaret bütünlüğünün tamamı olarak nitelenmektedir. Bir diğer anlatım ile ürün, hizmet, marka, oluşum ya da bir kuruluş isminin akılda kalıcılığını sağlamak için kullanılan yazı, çizim, ikon veya sembollere verilen genel isimlerdir.

Bu alanda tasarım yapan sanatçıların da diğer sanatsal alanlarda olduğu gibi profesyonellik ve uzmanlık gerektiren şartları vardır. Günümüzde herkes logo çalışması hazırlayabilir ve çizebilir. Lakin hazırlanan ve ortaya çıkan çalışmanın profesyonel ve kullanılabilir düzeyde olması gerekmektedir. Amatör hazırlanmış logolar kurumunuzu ve markanızı ifade etmekte olumsuz sonuçlar doğurabilir. Başarılı tasarlanmış profesyonel logo çalışması, markanızı ve kurumunuzu doğru ifade etmek için tercih etmeniz gereken bir yöntem olmalıdır.

Creto Design ekibi olarak şirketiniz veya markanız için profesyonel logo tasarımları yapıyoruz. Sizde sade, akılda kalıcı ve müşterilerinizi ilk bakışta etkileyen bir logo istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Şirketinizi ya da markanızı birlikte daha ileriye taşıyalım.

SON PROJELER

Son Yaptığımız Projeler

Şirketinizi Hemen Şimdi Bir Sonraki Seviyeye Taşıyın!