creto-design-logo

Creto Design ekibi olarak, bugüne kadar firmasını ve kendisini web dünyasında görmek isteyen yüzlerce firmaya ve kişiye hizmet verdik.

İLETİŞİM
Sosyal Medya Yönetimi

Şirketiniz İçin Özel Olarak Geliştirilmiş Sosyal Medya Profili ​

Sosyal medya hesaplarınız, oluşturduğunuz markanızın ve şirketinizin dijital platformlarda kendi rakiplerine ve potansiyel müşterilerinize tanıtmış olduğunuz bir vitrindir. Bu vitrinin ise nasıl bir üslup ve stil ile dekore edildiği, sizlerin itibarını etkilemektedir. Ayrıca sosyal medya yönetimini gerçekleştirememek, dijital platformda görünür hale gelmenizi zorlaştırmaktadır. Sosyal medya yönetimi, hizmet vermiş olduğunuz alanlarda tüm platformlarda adınızdan ve markanızdan söz edilmesi, etki alanlarınızın gelişmesini sağlamaktadır.

Sosyal platformlarda marka profillerinizin düzenlenmesini, hizmet vermiş olduğunuz kategoriler ile ilgili aramalarda müşterilerin marka isminize rastlamasına, güvenilir bir marka imajı çizebilmeyi ve müşterilerle doğrudan iletişim kurabilmeyi amaçlamaktadır.

sosyal-medya-yönetimi

Creto Design ekibinde yer alan sosyal medya yönetimi uzmanlarıyla sosyal medyada varlığınızı kâra dönüştürür, takipçi sayınızı artırır ve marka bilinirliğinizi maksimum seviyeye çıkarırsınız.

sosyal-medya-yönetimi
Sosyal Medya Yönetimi

Güçlü Yanlarınızı Ortaya Çıkarmak İçin Uğraşıyoruz

Creto Design bünyesinde yer alan, içerik oluşturma ve sosyal medya yönetimi konusunda uzman ekip üyelerimizle, faaliyet gösterdiğiniz pazarı en detaylı şekilde analiz ediyor ve işletmeniz için son trendlere uygun bir plan çiziyoruz. Bu hedefleme modeliyle markanız sosyal medya hesaplarında daha çok takipçi ve etkileşim alıyor.

Creto Design ekibi olarak, sizler için yukarıda belirttiğimiz bilgiler ve adımlar doğrultusunda şirketiniz ya da markanız için sosyal medya hesaplarınızı sizin için en doğru şekilde yönetiyoruz. 

Şirketinizi Bir Sonraki Seviyeye Taşıyalım!

Creto Design

Müşterilerimiz Şirketimiz Hakkında
Ne Diyorlar?

Hakan Bey'e, zamanlama ve iletişim olarak kendisine sonuna kadar güvenebilirsiniz. İstediğiniz her soruya sabırla cevap veriyor ve sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Dilerim hak ettiği yerlere kısa sürede gelir.
Atakan Koç
www.kocmetalyapi.com
Minimum zamanda profesyonelce bir çalışma çıkaran “Creto Design” çalışanlarına çok teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendileriyle çalıştığımız için şanslıyız. Bize zaman ayırdıkları için minettarız.
Mesut Karagöz
www.maviyolinsaat.com
Son derece disiplinli, çok etik ve çok yetenekliler, 3-4 projemizde kendileriyle çalışma fırsatı bulduk ve çok memnun kaldık. Her zaman Creto ekibinin deneyiminden yararlanmak istiyoruz.
Cesur Öztürk
Satış Danışmanı