Creto Design ekibi olarak, bugüne kadar firmasını ve kendisini web dünyasında görmek isteyen yüzlerce firmaya ve kişiye hizmet verdik.

İLETİŞİM
Sosyal Medya Yönetimi

Şirketiniz İçin Özel Olarak Geliştirilmiş Sosyal Medya Profili ​

Ekibimizde yer alan sosyal medya yönetimi uzmanlarıyla sosyal medyada varlığınızı kâra dönüştürür, takipçi sayınızı artırır ve marka bilinirliğinizi maksimum seviyeye çıkarırsınız.

Sosyal Medya Yönetimi

Güçlü Yanlarınızı Ortaya Çıkarmak İçin Uğraşıyoruz

İçerik oluşturma ve sosyal medya yönetimi konusunda uzman ekip üyelerimizle, faaliyet gösterdiğiniz pazarı en detaylı şekilde analiz ediyor ve işletmeniz için son trendlere uygun bir plan çiziyoruz. Bu hedefleme modeliyle daha çok takipçi ve etkileşim alma fırsatı bulursunuz.

Şirketini Bir Sonraki Seviyeye Taşı!

Creto Design

Müşterilerimiz Şirketimiz Hakkında
Ne Diyorlar?

Hakan Bey'e, zamanlama ve iletişim olarak kendisine sonuna kadar güvenebilirsiniz. İstediğiniz her soruya sabırla cevap veriyor ve sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturuyor. Dilerim hak ettiği yerlere kısa sürede gelir.
Atakan Koç
www.kocmetalyapi.com
Minimum zamanda profesyonelce bir çalışma çıkaran “Creto Design” çalışanlarına çok teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendileriyle çalıştığımız için şanslıyız. Bize zaman ayırdıkları için minettarız.
Mesut Karagöz
www.maviyolinsaat.com
Son derece disiplinli, çok etik ve çok yetenekliler, 3-4 projemizde kendileriyle çalışma fırsatı bulduk ve çok memnun kaldık. Her zaman Creto ekibinin deneyiminden yararlanmak istiyoruz.
Cesur Öztürk
Satış Danışmanı